Kafadar Yazarlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafadar Yazarlar

..:: Kafadar Kalemlerin Buluşma Noktası ::..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Not: Seni Seviyorum ~ P.S. I Love You

YazarMesaj
AdelStein*
Admin
Admin
AdelStein*

Not: Seni Seviyorum ~ P.S. I Love You Empty
MesajKonu: Not: Seni Seviyorum ~ P.S. I Love You   Not: Seni Seviyorum ~ P.S. I Love You Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 6:45 pm

Not: Seni Seviyorum ~ P.S. I Love You Wvtvo5

Tür:Aile, Dram, Gizem, Komedi, Romantik
Yönetmen:Richard LaGravenese
Senaryo:Richard LaGravenese, Steven Rogers
Senaryo (Kitap):Cecelia Ahern
Yapımcı:Wendy Finerman, Andrew A. Kosove, Molly Smith, Broderick Johnson
Görüntü Yönetmeni:Terry Stacey
Müzik:John Powell, Steve Earle, sharon shannon, Flogging Molly, The Pogues
Dağıtım:Warner Bros
Filmin Websitesi:psiloveyoumovie.warnerbros.com
Süre:2 saat 6 dk

Oyuncular
Gerard Butler
Hilary Swank
Jeffrey Dean Morgan
Kathy Bates
Gina Gershon

Konusu
Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Holly’yi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır.

Gerry ölmeden once, Holly’ye sadece çektiği acıda değil, kendini yeniden keşfetmesinde de rehberlik edecek bir dizi mektup yazmıştır. İlk mesaj Holly’nin 30. yaş gününde, bir pasta ve Holly’nin şaşırıp kalmasına neden olan bir bant kaydı şeklinde gelir. Kayıtta Gerry eşine dışarı çıkıp “kendisinin kutlamasını” istemektedir. Bunu izleyen haftalar ve aylarda, Gerry’nin yazdığı başka mektuplar, şaşırtıcı yöntemlerle gelir. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum/P.S. I Love You

Holly’nin annesi (Kathy Bates) ve en iyi arkadaşları Denise (Lisa Kudrow) ve Sharon (Gina Gershon), Gerry’nin mektuplarının Holly’yi geçmişe mahkum ettiğini düşünüp endişelenmeye başlarlar ama aslında, her mektup onu yeni bir geleceğe adım adım yaklaştırmaktadır.
Gerry’nin sözlerini rehber edinen Holly evliliğe, dostluğa ve güçlü bir aşkın, ölümün nihailiğini yeni bir hayatın başlangıcına nasıl dönüştürebildiğine dair bu öyküde dokunaklı, heyecanlı ve zaman zaman komik bir yeniden keşfetme yolculuğuna çıkar.

Not: Seni Seviyorum ~ P.S. I Love You
1 sayfadaki 1 sayfası