Kafadar Yazarlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafadar Yazarlar

..:: Kafadar Kalemlerin Buluşma Noktası ::..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Goffret ~ Kısaca Böcek!

2 posters
YazarMesaj
Goffret ~
Admin
Admin
Goffret ~

Goffret ~ Kısaca Böcek! Empty
MesajKonu: Goffret ~ Kısaca Böcek!   Goffret ~ Kısaca Böcek! Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 3:08 pm

Goffret ~

Öncelikle başlıktaki -Böcek- kelimesine bir açıklık getireyim.
Adım 'İpek' olunca beni en çok 'Böcek' kelimesiyle çağırır oldular.
Hatta öz teyze yerine koyduğum möthiş kadın bana 'Böceğim nasılsın?' demeye başladı.
Pek mutlu olduğum bir konu olmasada zamanla 'Böceği' kabullendim ve bağrıma bastım.

Şimdi olay yaratan kritik adımla birlikte size resmi kayıt işleminden çıkmış pasaport gibi kendimi tanıtacağım.

Ad: İpek
Soy Ad: Yazmıyorum Var mı? (Gerçekten bu mu gibi sorulara yanıt verilmeyecektir. )
TC Kimlik No: 5555555555555 (Böyle olmasını isterdim ama insan her istediğini alamaz. Aynı istediğin Tc'ye sahip olamayacağı gibi..)
Kan Grubu: Tehlike yaratan ve ölsem gitsem sadece annemi sömürebileceğim şu ender kan gruplarından(Kaç tane varki zaten ) A Negatif!
Oturduğu Semtimsi Şey: İzmir/.... (Özele giriyor falan. Devamını yazmıyorum. )

Bu bilgiler fazla mı genel? O zaman bir de buraya bakın.

1.Nasıl Bir Tipim?:

Ela-yeşil arası garip bir göz rengi olan, kızıl-kahve saçlı, hafifçene kamburluk belirtisi yaşamış(sınavların yükü..), hafifçene yapılı, yüzünde tiksindiği sivilcelerden bulunan garip bir insanım ben.

2.Kopuk Davranışlarımın Özeti:

Gayet çılgın, adamına göre muamelenin en büyük destekçilerinden, dürüst(Cidden öyleyim yahu. ), gerçek bir paragöz olmasına karşın(bknz: parayla evlenmeyi düşünmek) cimrilikle hiçbir alakası olmayan, kaçık, garip fikirlere sahip(ve söylemekten çekinmeyen), garip, beyaz yalanlara aşık, kalp kırmaya karşı, akıl sağlığını yitirdiğimi düşündüren davranışlar sergileyen bir kızcağzım.

3.Neleri Seviyorum Ben?:

Oyun mu dediniz? Tamam, işte benim muhabbetim. Son çıkan oyunları, en gözldelerini bilmem ben. Ama konuşulan bir konuysa bilirmiş gibi yapar ve benim bildiklerime doğru konuyu sürüklerim. Evet, bunu yaparım. Ayrıca da keyif alırım. Sonuçta hangi insan bilmediği şeyden konuşmaya tahammül eder ki? Ben etmiyorum kardeşim.

Film, dizi yada 'Kore' mi dediniz? O zaman burası oksijeni olmayan yedek dünyam. Kore-Dizi-Film.. Bu 3 kelimeyi benim yanımda aynı cümlede söylerseniz sonuçlarına katlanırsınız. Size izlediğim dizilerinden filmlerine kadar daha önce anlatmış olduğum (Ki o dakikalarda bu gerçeği yok sayıyorum) özetlerinden, oyuncularından sıkılmadan bahsedebilirim.

Yemekler. Az buz yapılıyız dedim ya siz tahmin edin artık. Sebzeden yoksun 7-8 arası bir saat dilimini yaşadığım garip liseciğimde ne kadar seçici olabilirim ki? Zamanla bir şey ayırt etmemeyi, edersem 'emeğine, zamanına yazık olur' diyip diyip seçiciliği unuttuğum evim de ne kadar özgür yemek anlayışına sahip olabilirim? Bu yüzden kereviz denen şeye bile alışmış olan şanssız bir insan evladıyım.

Hobi/Fobi lafları. Hobim falan yok benim. Her işi öyle rutin bir şekilde yerine getirip hobi edinemeyen biriyim. Edinmeye heveslendiğim bir hobiyi ertesi gün elimin tersiyle itebilir birkaç hafta sonra tekrar yapmaya kalkışabilirim. Fobim ise gayet net bir şekilde 'Karanlık!'
İşin garip yanı karanlıktan korkmamam. Benim karanlıkla ilgili tek derdim, etraf dipsiz bir siyahken benim oturduğum yerde duramamam ve düşüp bir yerlerimi kırmam.(Daha kırmadım ama çok kol, bacak çarptım)
Eh bu da benim kusurumsu şeyim işte.

Ben şu gördüğünüz az mı az(!) metin kadar bir şeyim işte. Çat pat kendimi tanıtmaya çalıştım. Şimdi kısaca çıkardığınız ana düşünce 'Bu kız kesinlikle Bakırköy'e transfer olmalı' ise kesinlikle anlayarak okuyanlardansınız. Şahsen dönüp tekrar okuduğumda kendimden korktum. Ne garibimsi bir anlayışla yazdıysam artık
Neyse benden bu kadar..
AdelStein*
Admin
Admin
AdelStein*

MesajKonu: Geri: Goffret ~ Kısaca Böcek!   Goffret ~ Kısaca Böcek! Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 3:21 pm

ewt bnm piskopis bir o kadar sevgilü arkadaşım hoşgeldin böcüğüm clown
Goffret ~
Admin
Admin
Goffret ~

MesajKonu: Geri: Goffret ~ Kısaca Böcek!   Goffret ~ Kısaca Böcek! Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 3:49 pm

Kuzuzuzucanos Very Happy Hosbuldum bebek Razz

Goffret ~ Kısaca Böcek!
1 sayfadaki 1 sayfası